Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Przed akademikiem stanęła stacja do dezynfekcji. Korzystają z niej wracający z wakacji studenci
Autor: Politechnika Wrocławska
Zdjęcie 2 z 2
Poprzednie
Udostępnij
Reklama