Bobek w schronisku mieszka od kwietnia. To mały piesek w wieku około 6 lat. Bobek został oddany do schroniska, ponieważ jego schorowany właściciel nie był już w stanie się nim opiekować. To miły, wesoły piesek. Jest odważny i przyjazny do ludzi. - Chętnie chodzi na spacery, jest dość energiczny. Umie chodzić na smyczy, nie ciągnie. Lubi sobie powęszyć. Lubi dostawać smaczki i chętnie nastawia się na głaskanie. U weterynarza jest grzeczny. Według informacji od właściciela, w domu trzyma czystość i nie niszczy. W stosunku do innych psów nie jest zbyt przyjazny. Koło mniejszych psów potrafi przejść spokojnie i cicho, ale duże psy obszczekuje. Bobek szuka spokojnego domu i spokojnego opiekuna - mówią wolontariusze ze schroniska.
fot. Schronisko we Wrocławiu