Powrót
Następne
Wróć do zdjęcia
Wrocław
To będzie najwyższy budynek w tej części Wrocławia. Ruszyła budowa wieżowca w miejscu stacji Shell
To będzie najwyższy budynek w tej części Wrocławia. Ruszyła budowa wieżowca w miejscu stacji Shell - slajd 1 z 21
Wróć do zdjęcia