Wróć do artykułu

Zdjęcia To będzie najwyższy budynek w tej części Wrocławia. Ruszyła budowa wieżowca w miejscu stacji Shell - fotorelacja

15/04/2026 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Rynek - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości