Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Wycinka drzew przy ul. Powstańców Śląskich. Nie ma już przedwojennej, dorodnej sofory
Autor: Aleksander Obłąk
Zdjęcie 4 z 5
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama