Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Wycinka drzew przy ul. Powstańców Śląskich. Nie ma już przedwojennej, dorodnej sofory
zdjęcie sprzed wycinki Autor: Filip Matusiak
Zdjęcie 5 z 5
Poprzednie
Udostępnij
Reklama