I liga koszykarzy

Radosław Hyży był nie do zatrzymania dla rywali, ale WKS przegrał
0

Koszykarze bez trzech podstawowych zawodników walczyli w Szczecinie

Bez trzech podstawowych obwodowych – Pawła Kikowski, Adriana Mroczka-Truskowskiego i Tomasza Ochońko – wrocławski Śląsk przegrał po dramatycznej końcówce meczu w Szczecinie z miejscowym AZS-em Radex 81:86.

2013-03-18 00:00 Autor: jg
Dla wrocławskiego teamu ostatnie zwycięstwo nad AZS-em Kutno było 25 kolejnym ligowym triumfem
0

Panie będą mogły za darmo zobaczyć kolejny mecz koszykarzy Śląska

Z okazji Dnia Kobiet, który odbywać się będzie ledwie 2 dni przed spotkaniem koszykarskiego Śląska z SIDEN-em Toruń w hali „Kosynierka”, dla wszystkich pań klub przygotował specjalną niespodziankę.

2013-03-04 00:00 Autor: jg
Koszykarze Śląska są nie do zatrzymania
0

Koszykarski Śląsk na drodze do historycznego rekordu rozgrywek

Tylko jedno zwycięstwo dzieli koszykarski Śląsk od wyrównania historycznego, rekordowego wyniku 21 kolejnych ligowych wygranych. Ostatnią przeszkodą do pokonania pozostaje niedzielny przeciwnik Śląska – Sokół Łańcut – trzecia najlepsza ekipa tegorocznych rozgrywek.

2013-01-31 00:00 Autor: jg
Koszykarze Śląska mogą w ciągu kilku dni przejść do historii
0

Już w weekend kibiców może czekać historyczny mecz koszykarzy Śląska

Jeśli koszykarze wrocławskiego Śląska wygrają w środę z SKK w Siedlcach, niedzielny mecz w hali Kosynierka może być dla klubu z Mieszczańskiej historyczny. Bilety na starcie z wymagającym Sokołem Łańcut dostępne są w przedsprzedaży już od wtorku.

2013-01-29 00:00 Autor: jg
Rywale Śląska dwoją się i troją, ale koszykarzy WKS-u nie da się zatrzymać
0

Koszykarze WKS-u deklasują rywala. Rzucili dwa razy więcej punktów! [VIDEO]

Śląsk znokautował Astorię Bydgoszcz 104:53, zdobywając niemal dwukrotnie więcej punktów niż przeciwnicy. Spotkanie wyrównane było tylko przez  pierwszych 10 minut, w kolejnych fragmentach dominacja lidera I ligi nie podlegała dyskusji. Ostatnie 30 minut meczu zakończyło się wynikiem 81:34!

2013-01-10 00:00 Autor: jg
Koszykarski Śląsk idzie przez I-ligowe rozgrywki jak burza
0

Szósta wygrana koszykarzy Śląska. Show liderów WKS w Łańcucie

15:4 wygrali decydujące 6 minut spotkania w Łańcucie koszykarze Śląska Wrocław. 18 z 23 punktów zespołu w czwartej kwarcie zdobyli rewelacyjnie dysponowani w ataku Paweł Kikowski i Radosław Hyży. Trójkolorowi pokonali Sokoła 75:65, zaliczając szóstą ligową wygraną z rzędu!

2012-11-04 00:00 Autor: jg