Sokół łańcut

Celna ''trójka'' Adriana Mroczka-Truskowskiego (z piłką) pozwoliła Śląskowi odeprzeć napór rywala w kluczowym momencie meczu.
0

Koszykarski Śląsk ustrzelił rekord!

Rozpędzony pociąg o nazwie Śląsk Wrocław dojechał do stacji “Rekord”. Wrocławscy koszykarze pokonali Sokół Łańcut 96:67, wygrywając - uwaga, uwaga - dwudziesty pierwszy mecz ligowy z rzędu. Dzięki temu zwycięstwu, drużyna prowadzona przez Tomasza Jankowskiego i Jerzego Chudeusza wyrównała rekord Polski, ustanowiony w 2008 r. przez Zastal Zielona Góra.

2013-02-03 21:20 Autor: ŁM
Koszykarze Śląska są nie do zatrzymania
0

Koszykarski Śląsk na drodze do historycznego rekordu rozgrywek

Tylko jedno zwycięstwo dzieli koszykarski Śląsk od wyrównania historycznego, rekordowego wyniku 21 kolejnych ligowych wygranych. Ostatnią przeszkodą do pokonania pozostaje niedzielny przeciwnik Śląska – Sokół Łańcut – trzecia najlepsza ekipa tegorocznych rozgrywek.

2013-01-31 00:00 Autor: jg
Koszykarski Śląsk idzie przez I-ligowe rozgrywki jak burza
0

Szósta wygrana koszykarzy Śląska. Show liderów WKS w Łańcucie

15:4 wygrali decydujące 6 minut spotkania w Łańcucie koszykarze Śląska Wrocław. 18 z 23 punktów zespołu w czwartej kwarcie zdobyli rewelacyjnie dysponowani w ataku Paweł Kikowski i Radosław Hyży. Trójkolorowi pokonali Sokoła 75:65, zaliczając szóstą ligową wygraną z rzędu!

2012-11-04 00:00 Autor: jg