Ruszamy z drugą edycją konkursu na miano Człowieka Roku tuWrocław.com. Do końca grudnia czekamy na zgłoszenia kandydatów, którzy waszym zdaniem zasługują na uhonorowanie ich działalności i zasług dla miasta w mijającym roku.
Zasady naszego konkursu są proste. Każdy wrocławianin (osoba fizyczna lub prawna) może zgłosić swojego kandydata na Człowieka Roku tuWrocław.com w kategorii Kultura, Sport, Nauka i Biznes.
Żeby zgłosić kandydata wystarczy pobrać odpowiedni formularz i do 31 grudnia wysłać na ten adres.
>Pobierz formularz dla kandydata w kategorii Kultura.
>Pobierz formularz dla kandydata w kategorii Sport.
>Pobierz formularz dla kandydata w kategorii Nauka.
>Pobierz formularz dla kandydata w kategorii Biznes.
Następnie wszystkie nadesłane kandydatury oceniać będzie Kapituła Konkursu, która wyłoni 5 nominowanych w każdej z czterech kategorii. Jej przewodniczącym jest prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz.
W drugiej połowie stycznia czytelnicy tuWroclaw.com w głosowaniu internetowym, spośród 15 nominowanych, wybierać będą swojego Człowieka Roku. Laureat otrzyma Nagrodę Internautów.
Laureata w kategoriach Kultura, Sport, Nauka i Biznes wybierać będzie Kapituła Konkursu. Zwycięzców poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się na początku lutego 2013 roku.
W ubiegłym roku w pierwszej edycji naszego konkursu triumfowali - w kategorii Sport - trener ówczesnych wicemistrzów Polski Orest Lenczyk, w Biznesie kapituła doceniła Dorotę Jarodzką-Śródkę, właścicielkę firmy Archicom, a w kategorii Kultura zwyciężył profesor Adam Chmielewski, dzięki któremu nasze miasto zostało Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku. Internauci wybrali Agnieszkę Franków-Żelazny z Filharmonii Wrocławskiej.
>Zobacz fotoreportaż z uroczystej gali konkursu Człowiek Roku tuWroclaw.com z ubiegłego roku, gdzie w klubie Eter zjawiło się kilkaset osobistości ze świata biznesu, kultury, sportu i polityki.
W tym roku po raz pierwszy w konkursie pojawi się również nowa kategoria - Nauka.
Filmowa relacja z gali konkursu Człowiek Roku 2011 tuWrocław.com:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze