Reklama

Wypadek, pożar i potrącenie: pracowite piątkowe popołudnie miejskich służb

28/12/2012 00:00

Do trzech niebezpiecznych zdarzeń doszło w piątkowe popołudnie we Wrocławiu. W dwóch wypadkach ranne zostały trzy osoby. W pożarze w centrum miasta ucierpiała kolejna.

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia na wysokości Stadionu Miejskiego przed godziną 17. W zderzeniu toyoty i renault poszkodowani na szczęście nie odnieśli groźnych obrażeń i ich życiu nic nie zagraża. Na krótkim odcinku trasy A8 możliwe są utrudnienia, do czasu zakończenia pracy przez policję, która przyjechała na miejsce.


Przed godziną 18 doszło do innego wypadku na ulicy Łódzkiej. Przy zbiegu z Gajową samochód osobowy potrącił tam młodą kobietę. Dziewczyna jest ogólnie potłuczona i poobijana. Z pierwszych doniesień i ustaleń przebiegu zdarzenia wynika, że przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Wcześniej około godziny 14 pożar wybuchł na ulicy Kościuszki. Pięć zastępów gasiło tam ogień, który pojawił się w opuszczonych pomieszczeniach dawnego magazynu. Jedna osoba została odwieziona do szpitala z objawami podtrucia dymem i niegroźnymi oparzeniami. Najprawdopodobniej był to bezdomny, który schronił się tam przed zimnem.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości