"Gazeta Wyborcza" napisała dziś, że Prawo i Sprawiedliwość rozważa jeszcze inny scenariusz - rezygnację z wystawiania własnego kandydata i poparcie Jerzego Michalaka z Bezpartyjnych Samorządowców. Tyle, że sam zainteresowany jest tym szczerze zdziwiony. – Nikt z przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości nie rozmawiał ze mną w sprawie ich ewentualnego poparcia mojej kandydatury. Takie informacje odbieram jak element sondowania opinii publicznej. Nie chcę jednak gdybać, co się stanie, gdyby PiS rzeczywiście przedstawiło mi jakąś propozycję z tym związaną – mówi "Wyborczej" Jerzy Michalak. Autor: Jakub Jurek