Jerzy Andrzej Michalak
W ostatnich wyborach prezydenta Wrocławia stratował jako kandydat Bezpartyjnych Samorządowców, a w 2018 z ramienia własnego komitetu Bezpartyjny Ruch Obywatelski. Przed laty bliski współpracownik Rafał Dutkiewicza. Następnie został członkiem zarządu województwa. Latem ubiegłego roku został prezesem dolnośląskiej spółki Polbus PKS. W mediach społecznościowych cały czas ma aktywne konto „Jerzy Andrzej Michalak - kandydat na Prezydenta Wrocławia”.