Mirosław Stachowiak-Różecka, Prawo i Sprawiedliwość
Posłanka partii Jarosława Kaczyńskiego dwukrotnie bezskutecznie starała się zostać prezydentem naszego miasta. W ostatnich wyborach odpuściła twierdząc, że czas na innych. Teraz zmieniła zdanie. - Tak. Chciałabym być prezydentem Wrocławia, bo uważam, że mam pomysł na Wrocław i te pomysły i to co ważne, mam tę zdolność, że potrafię rozpoznać co jest ważne, a co nie dla Wrocławia – powiedział kilka tygodni temu na antenie telewizji Echo 24. - Mieszkałam wiele lat w tym mieście, naprawdę rozumiem to miasto, jestem gotowa do takiej funkcji i roli.