Zwycięska. W 2022 roku wystarczyło to jedno słowo, by rozsierdzić chyba każdego wrocławskiego kierowcę. Po tym, gdy po latach na tory wróciły pociągi z Wrocławia do Świdnicy, w potężnym korku stanęło całe południe Wrocławia, a kierowcy notorycznie wjeżdżali w zamykające się szlabany na ulicy Zwycięskiej, powodując w ten sposób jeszcze większe utrudnienia. Urzędnicy tymczasem długimi miesiącami przerzucali się odpowiedzialnością za paraliż tak ważnej ulicy. Czytaj dalej na kolejnych slajdach