Powrót
Poprzednie
Wróć do artykułu
Wrocław: Koło Korony powstanie wielkie, dwupoziomowe skrzyżowanie - slajd 8 z 8
Aleja Północna ma być przedłużeniem obwodnicy śródmiejskiej, kończącej się dziś ślepo tuż za wiaduktem nad ul. Żmigrodzką
Autor: Jakub Jurek
Poprzednie
Udostępnij
Reklama
Powodują wypadki z tramwajami i blokują torowiska. Oto główne grzechy kierowców
Te używane auta sprzedają się w Polsce jak ciepłe bułeczki. Oto lista modeli
A w ogródku mamy... obwodnicę. Nowa trasa powstaje pod samymi oknami
Instruktor nauki jazdy z sądowym zakazem… uczył kursanta jeździć po Wrocławiu
Oto najniebezpieczniejsze ulice we Wrocławiu. Na jednej z nich kraksy są niemal...
To będzie nowy wjazd do Wrocławia. Powstanie łącznik A4 ze wschodnia obwodnicą [MAPA]
Reklama
Reklama