Bartłomiej Ciążyński - chciałby, ale wyjścia ma trzy Bartłomiej Ciążyński jest wiceprezydentem Wrocławia z ramienia Lewicy. Ostatnio jest wyjątkowo aktywny, jest twarzą zmian w mieście proponowanych przez Lewicę, która jakby zapomniała że rządzi Wrocławiem od pięciu lat. Ciążyński ogłasza więc na przykład otwarcie bezpłatnego gabinetu ginekologicznego oferującego recepty na tabletki "dzień po", czy miejskie dopłaty do wynajmu mieszkań. W kuluarach mówi się, że Ciążyńskiemu marzy się prezydentura. Tylko jak to zrobić, żeby nie rozwścieczyć szefa - Jacka Sutryka? Lewica, jakby zupełnie nie przeszkadzał jej wyborczy kalendarz, jak mantrę powtarza, że w wyborach ma we Wrocławiu trzy rozwiązania: poprzeć Jacka Sutryka, wystartować samodzielnie przeciw Jackowi Sutrykowi, albo dogadać się z Platformą Obywatelską i wspólnie wystartować w wyborach przeciwko Sutrykowi. Zobacz kolejnych kandydatów na następnych slajdach Autor: Facebook/Bartomiej Ciążyński