D. M.z Wrocka (w portalu od 2025-04-17 04:16:08)
Ur.Dyrekcyjna, SP105, ZSZ5, LO5 emigracja na LSA potem Basel i Hajfa.
Syn 7 lat i owdowiałem, ale żyje.
Nie potrafię zazdrościć bom Żyd.
Brak rozpoczętych wątków.
Brak ostatnich postów.
Brak dodanych ogłoszeń.