Od soboty mieliśmy dojechać Tramwajem Plus, konkretnie linią 32 Plus, na Gaj - ale tak się nie stanie. Tramwaje dojadą tylko na Tarnogaj. Ze względu na "problemy energetyczne" uruchomienie T Plus na Gaj przesunięto. Ponadto przystanki na Glinianej będą gotowe dopiero pod koniec miesiąca. Nie ruszy także ani jedno komputerowe sterowanie światłami, choć miały być testowane na 10 skrzyżowaniach. To co jest gotowe? Właściwie same tory - ale do puszczenia ruchu to wystarczy.
Tramwaj Plus miał dojechać na Gaj już w ubiegłym tygodniu, ale prace miały poślizg więc puszczenie linii nr 32 na Gaj przesunięto na ten weekend. Tydzień upłynął pracowicie, ale nie wszystko jest skończone:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze