Reklama

W sobotę każdy będzie mógł zajrzeć do wrocławskiej elektrociepłowni

05/06/2013 00:00

Nie lada gratka i nietypowa atrakcja czeka na wrocławian w sobotnie przedpołudnie. Każdy chętny będzie mógł zwiedzić wrocławską elektrociepłownię przy ulicy Łowieckiej. Można będzie też zobaczyć fabrykę ciepła w pobliskich Siechnicach.

Tegoroczna edycja będzie się odbywać pod hasłem „Bezpieczeństwo jest najważniejsze”. Osoby, które odwiedzą należące do KOGENERACJI S.A. elektrociepłownie będą mogły dowiedzieć się, jak dbać o bezpieczeństwo w domu i w pracy. Wśród atrakcji przewidziane jest zwiedzanie obu zakładów z przewodnikiem, zabawy i konkursy dla całej rodziny , pokazy służb ratowniczych oraz jedynej we Wrocławiu zakładowej straży pożarnej.


 

 


– Podczas odbywających się już po raz osiemnasty Dni Otwartych Drzwi chcemy pokazać mieszkańcom, jak produkujemy ciepło sieciowe i energię elektryczną dla Wrocławia – mówi Michał Magnowski, rzecznik prasowy KOGENERACJI S.A.

Reklama

 


Każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas wielu warsztatów i konkursów. Jak co roku, odwiedzający będą mieli możliwość spotkać się z ekspertami, którzy udzielą porad dotyczących korzystania z ciepła sieciowego. Podczas dotychczasowych siedemnastu edycji Dni Otwartych Drzwi wrocławskie elektrociepłownie zwiedziło ponad 25 tysięcy osób.


 


Elektrociepłownia Wrocław znajduje się przy ulicy Łowieckiej 24, natomiast Elektrociepłownia Czechnica znajduje się w Siechnicach przy ulicy Fabrycznej 22. Bramy obu zakładów będą otwarte w sobotę, 8 czerwca od godziny 10 do 14.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości