Zakończyły się zasadnicze prace na trasie głównej umożliwiające rozpoczęcie odbiorów i dopuszczenie do ruchu północnego odcinka Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Chodzi o fragment z Długołęki do ul. Żmigrodzkiej.
- Na odcinku od węzła Północ (ul. Żmigrodzka) do łącznika Długołęka (koniec AOW) trwa sprawdzanie dokumentacji, następnie odbędą się odbiory w terenie – potwierdza Michał Nowakowski z wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Po otrzymaniu pozwolenia na użytkowanie odcinek otwieramy do ruchu – dodaje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze