Studenci zaoczni, tak jak dzienni będą mogli korzystać z tańszych biletów semestralnych.
Miasto wycofało się z decyzji o przyznaniu przywileju korzystania z tańszych przejazdów komunikacją miejską tylko studentom dziennym. Pomysł nie podobał się żakom, był według nich krzywdzący.
Teraz wszyscy będą mogli kupić jeden z dwóch wariantów biletów semestralnych – jeden na pięć miesięcy na dwie wybrane linie w granicach miasta za 100 zł i 185 zł i drugi na cztery miesiące za 80 zł i 150 zł.
- Przeanalizowaliśmy roszczenia jakie pojawiły się w tej sprawie i postanowiliśmy zmienić wcześniejsze ustalenia. Oczywiście ostateczna decyzja będzie należeć do radnych - powiedział Paweł Czuma, dyrektor biura prasowego Urzędu Miejskiego Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze