Reklama

Bilety semestralne dla dziennych i zaocznych

22/09/2009 00:00

Studenci zaoczni, tak jak dzienni będą mogli korzystać z tańszych biletów semestralnych.

Miasto wycofało się z decyzji o przyznaniu przywileju korzystania z tańszych przejazdów komunikacją miejską tylko studentom dziennym. Pomysł nie podobał się żakom, był według nich krzywdzący.


 


Teraz wszyscy będą mogli kupić jeden z dwóch wariantów biletów semestralnych – jeden na pięć miesięcy na dwie wybrane linie w granicach miasta za 100 zł i 185 zł i drugi na cztery miesiące za 80 zł i 150 zł.


 


- Przeanalizowaliśmy roszczenia jakie pojawiły się w tej sprawie i postanowiliśmy zmienić wcześniejsze ustalenia. Oczywiście ostateczna decyzja będzie należeć do radnych - powiedział Paweł Czuma, dyrektor biura prasowego Urzędu Miejskiego Wrocławia. 

Reklama



 


Magdalena Bober

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości