Reklama

Cyklon Flurin we Wrocławiu. Silny wiatr już od wieczora

14/03/2023 12:28

Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Dolnego Śląska i Wrocławia wydał dziś IMGW. Do Polski 14 i 15 marca nadciągnie cyklon Flurin, który przyniesie ze sobą silne wiatry. 

Silny wiatr w Polsce będzie ponownie efektem wpływu cyrkulacji strefowej i przemieszczania się kolejnych ośrodków niżowych. W tym przypadku bezpośrednio na pogodę wpłynie cyklon Flurin.


- Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 85 km/h, z północnego zachodu - podaje IMGW. Ostrzeżenie będzie obowiązywało od dziś, od godziny 21 aż do północy 15 marca.


W ubiegły weekend, w związku z silnym wiatrem mieszkańcy Wrocławia kilkukrotnie wzywali na pomoc straż pożarną. Zgłoszenia dotyczyły uszkodzonych blach na dachach budynków, czy zerwanych reklam, które zagrażały przechodniom. Jak pisaliśmy wcześniej, silny podmuch wiatru uszkodził m.in. baner reklamowy na Ołbinie.

Reklama

GDZIE WIEJE NAJMOCNIEJ? ZOBACZ RADAR NA ŻYWO



 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości