Reklama

Dodatkowe 2 milony złotych dla wrocławskich szpitali

14/10/2009 00:00

Dyrektorzy wrocławskich szpitali na spotkaniu w dolnośląskim oddziale NFZ rozmawiali o podziale dodatkowych pieniędzy przyznanych przez centralę Funduszu.

 


 


Dolny Śląsk dostanie z Narodowego Funduszu Zdrowia 77 mln zł, czyli o 2 mln zł więcej, niż informował kilka dni temu wiceminister zdrowia Jakub Szulc.


 


 


 


Pieniądze mają zostać przeznaczone przede wszystkim na procedury związane  z ratowaniem życia, leczenie onkologiczne oraz przeszczepy. Jak będzie na pewno, nie wiadomo, bo o potrzebach swoich szpitali najlepiej poinformowani są szefowie lokalnych oddziałów NFZ. Zatem to oni zdecydują, na co przekazać najwięcej środków. Poza tym, Fundusz musi ustalić ze szpitalami warunki kontraktów na dwa ostatnie miesiące 2009 roku.


MR

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości