Dyrektor Instytutu Filologii Polskiej po 30 latach kierowania placówką przechodzi na emeryturę. W najbliższy piątek, 24 czerwca, na Uniwersytecie Wrocławskim odbędzie się uroczysty jubileusz profesora Jana Miodka.
Piątkowa uroczystość odbędzie się niedługo po obchodzonych na początku czerwca 70. urodzinach prof. Jana Miodka, a przy okazji w dniu imienin profesora. Najważniejszym powodem spotkania będzie jednak odejście na emeryturę popularnego językoznawcy, który wraz z zakończeniem roku akademickiego opuści fotel dyrektora Instytutu Filologii Polskiej.W trakcie rekordowej, trwającej blisko trzy dekady, kadencji prof. Miodek nieprzerwanie kierował wrocławską polonistyką, ciesząc się szacunkiem i sympatią pracowników oraz studentów Uniwersytetu Wrocławskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze