Reklama

Jest uznawany za najszybszego gitarzystę wszech czasów. Wystąpi we Wrocławiu

18/02/2022 16:33

Wynalazł podwójną gitary i jest uznawany za za najszybszego gitarzystę wszech czasów. Michael Angelo Batio – bo o nim mowa – wystąpi na Gitarowym Rekordzie Świata 2022.

Wynalazca podwójnej gitary wystąpi 1 maja na wrocławskim Rynku oraz pomoże w próbie ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata. Dzień wcześniej, 30 kwietnia, będzie gościem specjalnym koncertu "Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów" we wrocławskim klubie Stary Klasztor.

Michael Angelo Batio – bo o nim mowa – to amerykański gitarzysta, który  zasłynął grą na gitarze dwugryfowej (w kształcie litery V) oraz czterogryfowej (w kształcie litery X). – To twórca wielu technik, nauczyciel całego pokolenia młodych adeptów gitarowej sztuki, ucieleśnienie metalowego, szybkiego grania – opisują go organizatorzy wydarzenia.

Dodają, że został nazwany przez „Guitar One Magazine” „najszybszym gitarzystą-shrederem wszech czasów”. W 2004 roku sklasyfikowano go na 98. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów heavymetalowych wszech czasów według magazynu Guitar World.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości