Reklama

Jutro jedziemy bez biletu

21/09/2009 00:00

Z okazji obchodów Światowego Dnia bez Samochodu 22 września komunikacją miejską we Wrocławiu można jeździć za darmo.

Jak co roku celem obchodów Światowego Dnia bez Samochodu jest promocja transportu publicznego oraz upowszechnienie informacji o negatywnych skutkach używania samochodu.


 









 


Również jutro Wrocławska Inicjatywa Rowerowa w godzinach godz. 12:00 – 14:30 organizuje happening, w ramach którego odbędzie się przejazd rowerowy trasą: Rynek, Kuźnicza, pl. Uniwersytecki, m. Uniwersytecki, Drobnera, Łokietka, Trzebnicka, Probusa, Jedności Narodowej, Wyszyńskiego, Nowowiejska. Następnie w Domu Edyty Stein (ul. Nowowiejska 38) ma się odbyć debata dotycząca rozwiązań komunikacyjnych dla rowerzystów. Zaproszenie na debatę wysłano również do prezydenta Wrocławia.


Redakcja

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości