Z okazji obchodów Światowego Dnia bez Samochodu 22 września komunikacją miejską we Wrocławiu można jeździć za darmo.
Jak co roku celem obchodów Światowego Dnia bez Samochodu jest promocja transportu publicznego oraz upowszechnienie informacji o negatywnych skutkach używania samochodu.
Również jutro Wrocławska Inicjatywa Rowerowa w godzinach godz. 12:00 – 14:30 organizuje happening, w ramach którego odbędzie się przejazd rowerowy trasą: Rynek, Kuźnicza, pl. Uniwersytecki, m. Uniwersytecki, Drobnera, Łokietka, Trzebnicka, Probusa, Jedności Narodowej, Wyszyńskiego, Nowowiejska. Następnie w Domu Edyty Stein (ul. Nowowiejska 38) ma się odbyć debata dotycząca rozwiązań komunikacyjnych dla rowerzystów. Zaproszenie na debatę wysłano również do prezydenta Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze