Reklama

Karnawał na lodzie, czyli wielkie ślizganie w Orbicie

27/12/2025 11:03

WCT Spartan proponuje niezwykłe rozpoczęcie karnawału. Zapraszają do klimatycznego, lodowego miejsca, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Wieczór będzie można spęddzć aktywnie, radośnie i na pełnym luzie.

Ta niezwykła inauguracja karnawału odbędzie się: 6 stycznia o godz.17na lodowisku Orbita Spartan

Co na Was czeka? Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, które pozwolą Wam poczuć prawdziwą magię karnawału:

  • Karnawałowa oprawa muzyczna – hity, które porwą Was do tańca na łyżwach.
  • Wyjątkowa atmosfera – kolorowe światła i lodowy klimat, który robi wrażenie.
  • Dobra zabawa na tafli – idealne połączenie aktywności fizycznej z rozrywką.
  • Przebrania mile widziane – im bardziej kolorowo i karnawałowo, tym lepiej!


Wspólna zabawa nie wymaga dodatkowych opłat. Obowiązują standardowe ceny biletów, takie jak w każdy inny dzień świąteczny (zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie www.spartan.wroc.pl/halaorbita/lodowisko). Nic nie dopłacacie za dodatkowe atrakcje!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości