Reklama

Katechetka zamknęła dzieci w klasie. Uczeń wyskoczył przez okno!

09/03/2021 15:57

Do nietypowego incydentu doszło w Szkole Podstawowej nr 109. Gdy katechetka zostawiła w zamkniętej klasie dwójkę dzieci, jedno z nich otworzyło okno i wyskoczyło z sali. Na szczęście nic mu się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce trzy tygodnie temu przy ulicy Inżynierskiej. – Nauczycielka religii zostawiła bez opieki, w zamkniętej klasie dwójkę dzieci – mówi Dorota Wójcik-Hetman, dyrektor Szkoly Podstawowej nr 109. I zapewnia, że uczniowie byli sami kilka minut. W tym czasie jedno z dzieci otworzyło okno, a następnie wyskoczyło ze znajdującej się na parterze sali. Na szczęście nie odniosło żadnych obrażeń.


– Incydent został gruntownie rozpoznany, przeanalizowaliśmy obowiązujące procedury, a w stosunku do nauczyciela, który zawinił, zostały podjęte działania dyscyplinarne, wynikające z Karty Nauczyciela – podkreśla dyrektor. 

Reklama

Szkoła przeprasza


Katechetka wyraziła żal z powodu zaistniałej sytuacji i wzięła na siebie odpowiedzialność za to zdarzenie. – Dwójka uczniów i ich rodzice otrzymali wsparcie psychologiczno-pedagogiczne w szkole. Szkoła przeprosiła i wyraziła ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji – powiedziała Dorota Wójcik-Hetman.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości