Reklama

Koronawirus w urzędzie miejskim. Punkt dla mieszkańców zamknięty do odwołania

11/03/2021 16:00

Od czwartku zamknięte jest Centrum Obsługi Mieszkańców przy placu Nowy Targ. Placówka Urzędu Miejskiego została zamknięta do odwołania po tym jak u dwóch pracowników stwierdzono zakażenie koronawirusem.

– W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem wśród dwóch pracowników Urzędu Miejskiego przy pl. Nowy Targ 1/8, od czwartku, 11 marca, placówka będzie nieczynna do odwołania – poinformował Arkadiusz Filipowski z Urzędu Miejskiego Wrocławia.  


Wrocławianie mogą odebrać dowody rejestracyjne i prawa jazdy przy ul. G. Zapolskiej 4, a wnioski o działalność gospodarczą składać w sali S-3. Dowodu osobiste są do odbioru w centrum przy Bogusławskiego 8.


Znajdujące się przy tych ulicach Centrum Obsługi Mieszkańca I jest czynne w wydłużonych godzinach, to znaczy od 8 do 18, a w trzy najbliższe soboty (13, 20 i 27 marca) w godz. 8-13.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: KORONAWIRUS. TAK ŹLE W TYM ROKU JESZCZE NIE BYŁO

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości