Reklama

Kradli rury z nieczynnej stacji uzdatniania wody

23/09/2009 00:00

Policjanci z Komisariatu Wrocław Rakowiec zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o kradzież metalowych elementów z terenu nieczynnej stacji uzdatniania wody.

Sprawcami są mieszkańcy Wrocławia w wieku od 19 do 27 lat. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o włamaniu i kradzieży z terenu nieczynnej stacji uzdatniania wody rozpoczęli poszukiwanie sprawców tego czynu.


 


W trakcie zbierania informacji funkcjonariusze ustalili, że doszło do włamania i kilku kradzieży elementów metalowych. Wytypowali, a następnie zatrzymali pięciu podejrzanych. Funkcjonariusze udowodnili dwóm z nich włamanie i kradzież, natomiast trzem pozostałym kradzież.


 


Sprawcy kradli zawory, rury, silniki elektryczne, złączki oraz inne elementy metalowe, które można by sprzedać w punkcie skupu złomu. Straty jakie spowodowali to ok. 5 tysięcy złotych.

Reklama

 


Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat, natomiast za kradzież z włamaniem do 10 lat.


Magdalena Bober

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości