Reklama

Maciej Janowski nie pojedzie w Grand Prix Polski

17/05/2019 00:35

Walka trwała do samego końca, ale ostatecznie Maciej Janowski nie wystartuje w Warszawie w inauguracyjnych zawodach cyklu Grand Prix 2019. Kapitan Betard Sparty nie jeszcze doszedł do siebie po kontuzji, którą odniósł na torze w Grudziądzu. Absencja w Warszawie oznacza, że zawodnika najprawdopodobniej nie zobaczymy też w meczu ligowym wrocławian z Get Well Toruń.


Jeszcze w czwartek Janowski znalazł się w awizowanym składzie Betard Sparty Wrocław na niedzielny mecz z Get Well Toruń. Wtedy jednak nie było wiadomo, czy kapitan WTS-u wystartuje w sobotę w Warszawie. Z uwagi na to, że zawodnik wycofał się z rywalizacji w stolicy, najpewniej nie zobaczymy go także na Stadionie Olimpijskim w niedzielę.


W Grand Prix Polski pojedzie dwóch innych zawodników Betard Sparty - Tai Woffinden i Max Fricke. Początek zawodów w sobotę (18 maja) o godzinie 19.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości