Mieszkańcy wrocławskiego Rędzina wysłali do władz miasta pismo z prośbą o pomoc w rozwiązaniu nietypowego problemu. Chodzi o stado owiec, które jeden z mieszkańców trzyma na posesji w fatalnych warunkach. Zbliża się lato i nie wytrzymamy kolejny raz fetoru - mówią ludzie.
List od mieszkańców trafił już do nas i został przekazany do wydziału środowiska i rolnictwa. Znamy ten problem od dawna. Już w 2009 roku sąd rejonowy wydał decyzję o eksmisji z prawem do lokalu socjalnego. Pan czeka jednak w kolejce na przyznanie zastępczego lokalu socjalnego, obecnie jest na 34 miejscu. Nie ma podstaw prawnych do przyspieszenia procedury. Jeżeli jednak na wniosek właściciela gruntu, którym jest Agencja Nieruchomości Rolnych, inspektor nadzoru budowlanego wyda decyzję o rozbiórce budynków na tym terenie, wtedy zrealizujemy taki wyrok poza kolejnością i przeniesiemy stamtąd mężczyznę – mówi Julia Wach z biura prasowego urzędu miejskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze