Reklama

Młodzi judocy potrenują pod okiem mistrza świata

26/04/2019 15:42

Wrocławski klub sportowy Judo Tigers zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na MORE, czyli wspólny trening judo, który odbędzie się już w sobotę 27 kwietnia. Sportowe randori na macie poprowadzi mistrz świata, Rafał Kubacki. Cykl zajęć przeznaczony jest zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych, które dopiero chcą sprawdzić się w tym sporcie walki.

W najbliższą sobotę na Hali Sportowej Politechniki Wrocławskiej przy ul. Chełmońskiego odbędzie się kolejna edycja MORE - Moico Open Randori Encounter. To inicjatywa trenerów wrocławskiego klubu sportowego Judo Tigers. Jej celem jest pokazanie, że judo to sport dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Zajęcia podzielone są na trzy części: rozgrzewkę w formie zabaw i rozciągania mięśni, trening techniczny, podczas którego mali sportowcy będą mogli poznać tajniki walk oraz randori, czyli starcia zawodników na macie. Trening dostosowany jest do grup wiekowych i odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów. Do zabaw na macie z najmłodszą grupą wiekową organizatorzy zapraszają również... rodziców!


W tym roku mali sportowcy mają okazję uczyć się od najlepszych. Do grona trenerów MORE dołączył bowiem dwukrotny mistrz świata judo, Rafał Kubacki, który dzieli się z zawodnikami swoją wiedzą i doświadczeniami na macie. To świetna okazja, zarówno dla dzieci, jak i rodziców, by osobiście porozmawiać z legendą judo i poznać tajniki prawdziwego randori. Na najbardziej aktywnych uczestników zajęć czekają atrakcyjne nagrody w postaci wejściówek do parku trampolin czy na ściankę wspinaczkową.

Reklama

Zajęcia Judo Tigers MORE odbywają się na SWFiS Politechniki Wrocławskiej (budynek P-2/C - sala judo "C:) przy ul. Chełmońskiego 16 we Wrocławiu. Udział w zajęciach to koszt 15 złotych. Bilety można nabyć przed wejściem na salę treningową w dniu wydarzenia.


Harmonogram zajęć:
* 10:30 - 12:30 - zajęcia dla zawodników zaawansowanych (roczniki 2008 i starsi)
* 12:30 - 13:30 - zajęcia dla zawodników niezaawansowanych (roczniki 2007 i młodsi) oraz przedszkolaków z rodzicami


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości