Wrocławscy rowerzyści będą jeździć bezpieczniej. Na ich prośbę powstało kilka nowych przejazdów przez ulicę, stare zaś zostały poprawione.
W odpowiedzi na interwencje związane z brakiem przejazdów rowerowych albo ich nieodpowiedniego oznakowania zgłaszane do władz miasta przez rowerzystów, zostały one wytyczone w następujących lokalizacjach:
Legnicka/ Białowieska,
Legnicka/TGG,
Na Niskich Łąkach,
Powstańców Śląskich/Globis.
Realizacja odbyła się dzięki inicjatywie Sekcji ds. Rozwoju Ruchu Rowerowego we współpracy z Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta.
Jeździsz rowerem? Wnioskuj o stojak! - przeczytaj artykuł Magdaleny Bober
Czy Wrocław jest przyjazny rowerzystom? - Oglądnij Niezależny Program Informacyjny
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze