Reklama

Nowe przejazdy rowerowe

10/11/2009 00:00

Wrocławscy rowerzyści będą jeździć bezpieczniej. Na ich prośbę powstało kilka nowych przejazdów przez ulicę, stare zaś zostały poprawione.

 


W odpowiedzi na interwencje związane z brakiem przejazdów rowerowych albo ich nieodpowiedniego oznakowania zgłaszane do władz miasta przez rowerzystów, zostały one wytyczone w następujących lokalizacjach:


 


Legnicka/ Białowieska,


Legnicka/TGG,


Na Niskich Łąkach,


Powstańców Śląskich/Globis.


 


 


Realizacja odbyła się dzięki inicjatywie Sekcji ds. Rozwoju Ruchu Rowerowego we współpracy z Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta.


 


Jeździsz rowerem? Wnioskuj o stojak! - przeczytaj artykuł Magdaleny Bober


 


Czy Wrocław jest przyjazny rowerzystom? - Oglądnij Niezależny Program Informacyjny




MR

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości