Reklama

Nowy rekord zakażeń koronawirusem w tym roku. Pogarsza się sytuacja na Dolnym Śląsku

13/03/2021 11:19

W sobotę dobowy przyrost nowych zakażeń znów przekroczył 21 tysięcy. Na Dolnym Śląsku zanotowano ponad 1,6 tys. nowych przypadków koronawirusa, a we Wrocławiu – 462.

W sobotnie przedpołudnie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 21 049 nowych zakażeniach koronawirusem. W ciągu ostatniej doby najwięcej wykrytych nowych przypadków zanotowano na terenie województw mazowieckiego (3891), śląskiego (2682) i wielkopolskiego (1828), W ciągu ostatniej doby zanotowano też 307 kolejnych zgonów osób chorujących na COVID-19. Od początku epidemii, na powikłania po zakażeniu koronawirusem zmarło już 47 068  Polaków.


Koronawirus na Dolnym Śląsku [13.03.2021]


Na Dolnym Śląsku padł tegoroczny rekord liczby nowych zakażonych. Z komunikatu Ministerstwa Zdrowia wynika, że na terenie naszego województwa zanotowano 1 687 nowych przypadków koronawirusa. W ciągu ostatniej doby lekarze poinformowali o 26 kolejnych osobach z naszego regionu, które zmarły w związku z COVID-19. 15 z nich wcześniej nie miało innych chorób.

Reklama

Koronawirus we Wrocławiu [13.03.2021]


W samym Wrocławiu w ciągu doby przybyło 462 osób, u których potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2, a zmarło 6 osób, z czego jedna miała choroby współistniejące. W powiecie wrocławskim wykrytych zostało 119 nowych zakażeń koronawirusem i zmarła jedna osoba, nie mająca chorób współistniejących.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości