Reklama

PKO Ekstraklasa. Porażka Śląska Wrocław w starciu z Legią Warszawa

07/03/2022 13:59

W 24. kolejce Śląsk Wrocław zmierzył się z Warszawie z Legią. Zielono-biało-czerwoni nie zdołali pokonać rywala i do stolicy Dolnego Śląska wrócą bez punktów. 

Śląsk Wrocław od dawna czeka na zwycięstwo w meczu ligowym. Przed 24. serią gier było to już siedem kolejek! W poniedziałek zielono-biało-czerwoni zmierzyli się z trudnym rywalem. Co prawda Legia Warszawa spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale to wciąż aktualny mistrz Polski.


Także i tym razem wrocławianom nie udało się wywalczyć trzech punktów. Śląsk w stolicy przegrał 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla rywali strzelił w 69. minucie meczu Paweł Wszołek.


W porównaniu z poprzednim meczem z Zagłębiem Lubin, trener WKS-u zdecydował się na jedną zmianę w wyjściowym składzie. Dennis Jastrzembski zaczął mecz na ławce rezerwowych, a zamiast niego, od pierwszej minuty, zagrał Marcel Zylla.

Reklama

Kolejna szansa dla WKS-u już w niedzielę, 13 marca, gdy na Tarczyński Arenie Wrocław zmierzy się z Radomiakiem Radom.


dart, mgo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości