Reklama

Policja ujęła brutali napadających na przechodniów

02/10/2009 00:00

Czterech mężczyzn podejrzanych o brutalne napady w rejonie Placu Grunwaldzkiego wpadło w ręce policji.

Zatrzymani to mężczyźni w wieku 18-24 lat. Wpadli po ostatnim napadzie na przechodnia, któremu skradli telefon. Jak się okazuje, podobnych przestępstw ci bandyci mają już na koncie wiele. Dwóch z nich policjanci z Śródmieścia podejrzewają o pobicia ze skutkiem śmiertelnym. W stosunku do napadanych osób zatrzymani byli bardzo brutalni i bezwzględni. Po pobiciu okradali swoje ofiary z portfeli i telefonów komórkowych.

Trzech z zatrzymanych mężczyzn na rozprawę poczeka w areszcie. Za rozboje grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W związku ze sprawą policja prosi o kontakt osoby pokrzywdzone przez zatrzymanych w rejonie Placu Grunwaldzkiego, które nie zgłosiły jeszcze faktu rozboju. Policjanci dostępni są pod numerami telefonów: 0-71 340-44-89, 0-71 340-41-20 w godz. 8.00-15.00 lub 0-71 340-43-58.


Redakcja, źródło KMP Wrocław

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości