Czterech mężczyzn podejrzanych o brutalne napady w rejonie Placu Grunwaldzkiego wpadło w ręce policji.
Zatrzymani to mężczyźni w wieku 18-24 lat. Wpadli po ostatnim napadzie na przechodnia, któremu skradli telefon. Jak się okazuje, podobnych przestępstw ci bandyci mają już na koncie wiele. Dwóch z nich policjanci z Śródmieścia podejrzewają o pobicia ze skutkiem śmiertelnym. W stosunku do napadanych osób zatrzymani byli bardzo brutalni i bezwzględni. Po pobiciu okradali swoje ofiary z portfeli i telefonów komórkowych.
Trzech z zatrzymanych mężczyzn na rozprawę poczeka w areszcie. Za rozboje grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze