Na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej otwarto dwa nowe laboratoria. Wyposażone w nowoczesny sprzęt pozwolą m.in. na prowadzenie badań komórek nowotworowych. Korzystać będą z nich także studenci i doktoranci kierunku Inżynieria Biomedyczna.
W Laboratorium Biopomiarów w Nanoskali prowadzone będą m.in. badania mikroskopowe tkanek i biomateriałów, badania komórek nowotworowych oraz zmian DNA pod wpływem czynników fizycznych i farmakochemicznych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze