Reklama

Pożar w budynku wielorodzinnym. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba ranna

10/03/2021 13:23

Osiem zastępów straży pożarnej gasiło pożar, który wybuchł w środę rano w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym przy ulicy Objazdowej. Ewakuowano z niego mieszkańców. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło na Żernikach. Na miejsce zostało skierowanych osiem zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. – Wszyscy mieszkańcy budynku wielorodzinnego zostali ewakuowani. W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, znajdowało się dwoje starszych osób. Jedna z nich została poparzona – mówi sierżant Aleksandra Rodecka z KMP we Wrocławu. 


Rzecznik wrocławskiej straży Tomasz Szwajnos poinformował nas, że zniszczeniu i spaleniu uległo całe wyposażenie, znajdującego się na parterze, mieszkania. – Przepalił się strop i klatka schodowa – powiedział rzecznik. I potwierdził, że w wyniku pożaru lekko ranna została jedna osoba. – Nadzór budowlany ocenia stan techniczny budynku – dodał Szwajnos. Mieszkają w nim trzy rodziny.

Reklama

Nie wiadomo, jaka była przyczyna pożaru. Ustala to policja.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości