Reklama

Śląsk bez szans w meczu z Piastem i wciąż bez zwycięstwa w tym roku

19/02/2022 19:40

Pierwszy mecz w tym roku na własnym stadionie nie był udany dla Śląska. Wrocławianie przegrali z Piastem Gliwice 1:3, a kibice WKS-u będą jeszcze musieli poczekać na pierwsze zwycięstwo tej drużyny od 27. listopada.

Piast Gliwice to drużyna, która przed tym meczem w tabeli była tylko jedno miejsce wyżej i miała jedno „oczko” więcej, ale ma też spore ambicje. Widać było to w trakcie oglądania sobotniego meczu. Już w 15. minucie Damian Kądzior głową "pokonał" Michała Szromnika.

Co prawda 10 minut później Fabian Piasecki wyrównał po strzale z rzutu karnego, ale potem było już tylko gorzej. Dość powiedzieć, że po kolejnych dziesięciu minutach Śląsk strzelił „samobója”, a pod koniec pierwszej połowy Kamil Wilczek dołożył trzeciego gola dla Piasta.

Po przerwie kibice zgromadzeni w Tarczyński Arenie Wrocław goli już nie zobaczyli. Śląsk przegrał 1:3, a fani wrocławskiego zespołu wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo tej drużyny od 27 listopada.


mh, dart

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości