Zamiast UrbanCard ci studenci, których legitymacje mają chip, będą mogli wykorzystywać je jak elektroniczne bilety miesięczne. W czwartek urzędnicy z magistratu podpiszą umowę z przedstawicielami uczelni wyższych. Kodowanie biletów na Politechnice Wrocławskiej rozpocznie się od 1 września.
O tym, że studenci będą mieli takie ułatwienie pisaliśmy Wam przed miesiącem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze