Reklama

Trwa nabór wniosków o stypendia dla zdolnej młodzieży

21/08/2015 00:00

Nabór wniosków w XV edycji Konkursu Stypendialnego „zDolny Śląsk” potrwa do 4 września. Szanse na roczne stypendia mają uczniowie i tegoroczni absolwenci szkół podstawowych (od klas czwartych), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy mogą pochwalić się sukcesami naukowymi, sportowymi lub artystycznymi.

Program Stypendialny „zDolny Śląsk” jest wspólną inicjatywą Fundacji Edukacji Międzynarodowej i Samorządu Województwa Dolnośląskiego, będąc jednym z elementów Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień.


 


Celem programu jest wsparcie rozwoju indywidualnych uzdolnień i talentów u uczniów, mieszkańców województwa dolnośląskiego.


 

 


Niezbędne warunki do uzyskania stypendium to obok ponadprzeciętnych osiągnięć naukowych, artystycznych lub sportowy lub wyjątkowych dokonań w zakresie działalności społecznej, to miejsce stałego zameldowania na Dolnym Śląsku oraz przesłanie poprawnie wypełnionego wniosku z wymaganymi załącznikami w terminie i na właściwy adres.

Reklama

 


Komisja Stypendialna wyłoni około 50 stypendystów, którzy otrzymają stypendia w wysokości do 3500 zł, wypłacane w ratach przez 10 miesięcy roku szkolnego.


 


Wnioski można pobrać na stronie internetowej organizatora i przesłać wyłącznie drogą pocztową, na adres Fundacji Edukacji Międzynarodowej 53-534 Wrocław, ul. Zielińskiego 38, z dopiskiem na kopercie "zDolny Śląsk".


cel

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości