Miasto rozstrzygnęło przetarg na zaprojektowanie ścieżek rowerowych. Mają one połączyć ze sobą te, które już istnieją, a także wreszcie stworzyć ruch rowerowy w centrum.
W ramach projektu wybudowanych ma zostać 10 kilometrów dróg rowerowych. Trasa dla mieszkańców Wrocławia poruszających się na bicyklach zostanie wytyczona między innymi na Powstańców Śląskich, Grabiszyńskiej, Ruskiej, Ślężnej oraz Mickiewicza.
Uśmiech na twarzach rowerzystów nie zagości jednak zbyt szybko. Cała dokumentacja przeprowadzanej inwestycji ma być gotowa dopiero w przyszłym roku, a potem mają się rozpocząć budowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze