Reklama

Wrocław: Tramwaje przestały kursować, bo nie mają prądu

22/08/2023 14:13

Chwilę przed godz. 14 stanęły wszystkie tramwaje w okolicach ul. Wróblewskiego, Mickiewicza i Olszewskiego. W trakcji nie ma prądu. Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną awarii.



Początkowo tramwaje mające kursować na Biskupin skierowano na pętlę na Stadionie Olimpijskim. Przed godz. 15 MPK poinformowało o kolejnej zmianie:

Tramwaje linii 1 kursują do ronda Reagana 
Tramwaje linii 2, 4, 10 skierowano do pętli Kromera.
Tramwaje linii 6, 11, 23 zostały jeżdżą do pętli Kowale.
Tramwaje linii 9, 16, 17, 19, 33 kursują do pętli Stadion Olimpijski.



Z placu Grunwaldzkiego przez Curie-Skłodowskiej, Wajdy, Wróblewskiego i Olszewskiego do pętli na Biskupinie jeżdżą zastępcze autobusy.
m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości