Reklama

Wrocław: zobacz z bliska zwierzęta nocą w Lesie Strachocińskim. Jest nawet bóbr! [WIDEO]

13/02/2022 14:16

Specjalną kamerą mieszkańcy osiedla Swojczyce-Strachocin-Wojnów nagrali nocne zachowania zwierząt w tzw. Smoczym Lesie na wschodzie Wrocławia.

Kot, gryzonie, lis, jenot, a nawet bóbr - takie zwierzaki można zobaczyć na wideo, zamieszczonym w serwisie YouTube przez wrocławian, mieszkających w rejonie Lasu Strachocińskiego. Nagrali je nocą, a efekty są zaskakujące.


Po publikacji filmu na facebookowej grupie osieldowej posypały się komentarze mieszkańców. "Wreszcie udało się "schwytać" bobra, Już zaczynałam się zastanawiać, czy to nie jakiś maniak spaceruje po naszym lesie nocami z dłutem" - śmieje się Małgorzata.


Kot, uchwycony na nagraniu, jest ponoć osiedlowym "nocnym markiem", kotem wychodzącym w godzinach nocnych. 

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości