Reklama

Z angielskim do Mongolii

07/07/2010 00:00

Trójka studentów z Wrocławia wiezie kaganek oświaty do Mongolii by na miejscu nauczać języka angielskiego.

Student Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu będzie uczył dzieci w Mongolii. Cała wyprawa potrwa sześć tygodni a jej start zaplanowano na 2 sierpnia. Inicjatorem wydarzenia jest Michał Działowski - student III roku Zarządzania Firmą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu,harcerz prowadzący gromadę zuchową w Świdnicy.Prócz niego w edukacyjnej podróży wezmą udział fotograf i logistyk wyprawy Łukasz Łasa oraz animator zajęć z j.anagielskiego - Jacek Afeltowicz. Wszelkie postępy młodych podróżników śledzić tutaj. Podróż do miejsca docelowego została podzielona na trzy etapy:


 

Reklama

- Wrocław - Moskwa


- Moskwa - Ułan Bator


- Mongolia


 


 


Piotr Kolisko

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości