Trójka studentów z Wrocławia wiezie kaganek oświaty do Mongolii by na miejscu nauczać języka angielskiego.
Student Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu będzie uczył dzieci w Mongolii. Cała wyprawa potrwa sześć tygodni a jej start zaplanowano na 2 sierpnia. Inicjatorem wydarzenia jest Michał Działowski - student III roku Zarządzania Firmą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu,harcerz prowadzący gromadę zuchową w Świdnicy.Prócz niego w edukacyjnej podróży wezmą udział fotograf i logistyk wyprawy Łukasz Łasa oraz animator zajęć z j.anagielskiego - Jacek Afeltowicz. Wszelkie postępy młodych podróżników śledzić tutaj. Podróż do miejsca docelowego została podzielona na trzy etapy:
- Wrocław - Moskwa
- Moskwa - Ułan Bator
- Mongolia
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze