Wreszcie są kluczowe decyzje w sprawie budowy parkingu podziemnego przy Hali Stulecia. Obiekt powstanie w miejscu istniejącego parkingu od strony wschodniej, czyli ul. Kopernika. Zaparkujemy na nim w styczniu 2014 roku.
Co ciekawe parking będzie całkowicie podziemny. Zabudowę na poziomie terenu ograniczono do niezbędnego minimum, które stanowią: wyjścia z parkingu, pomieszczenia ochrony parkingu i informacji turystycznej oraz zadaszenia nad wjazdem/wyjazdem z parkingu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze