W tym roku walentynki odbędą się w poniedziałek. Z tej okazji sprawdziliśmy, które wyświetlane we wrocławskich kinach filmy cieszą się tego dnia największą popularnością.
O godz. 18:15 w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbędzie się walentynkowy pokaz przedpremierowy filmu „Piosenki o miłości”, a w sprzedaży zostało tylko jedno wolne miejsce. Na seans komedii „(Nie)długo i szczęśliwie” o 20:30 wolnych jest tylko 14 miejsc (na 73), na „Miłość jest blisko” o 20 – 41 na 141, a na „Śmierć na Nilu” o 20:15 – 65 na 250.
W Kinie Nowe Horyzonty największą popularnością cieszy się z kolei pokaz specjalny filmowej klasyki – kultowej „Casabalnki” (o godz. 19), a także przedpremierowe pokazy filmów – „Piosenek o miłości”, nominowanej do Oscarów komedii „Najgorszy człowiek na świecie” oraz filmu „Matki równoległe” Pedro Almodovara z Penelope Cruz i francuskiego „Paryż, 13 dzielnica”.
W Cinema City we Wroclavii również prawie pełna jest sala na wieczornych pokazach „Piosenek o miłości” i „Najgorszego człowieka na świecie”. W Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim popularnością cieszy się zaś seans polskiej komedii „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” (o 18:30).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze