Jedno już jest pewne: firma, która na własny koszt wymieni 243 wiaty przystankowe i będzie je utrzymywać w zamian za zyski z reklam, będzie przedsiębiorstwem warszawskim. Bo tylko tam mają siedziby podmioty, które ZDiUM zaprosił do negocjacji w sprawie partnerstwa publiczno-prywatnego.
Do udziału w negocjacjach w postępowaniu na udzielenie koncesji na „Budowę i utrzymanie wiat na przystankach komunikacji miejskiej we Wrocławiu" zostały zaproszone cztery warszawskie firmy: Art Marketing Syndicate, Cam Media, Ströer Polska oraz Clear Channel Polska.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze