Władze Wrocławia chcą przed Euro wymienić ok. 200 wiat przystankowych na nowe. Nie będzie konkursu na to, jak mają wyglądać. Urzędnicy postanowili, że w całym mieście będzie będą one wyglądać tak jak te dla Tramwaju Plus – jedyna różnica, że będą szare. Gmina nie chce płacić za ich wymianę – planuje partnerstwo publiczno prywatne.
- Jesienią chcemy uruchomić wszystkie procedury, żeby wiosną móc wymienić wiaty na nowe. Jeśli wszystko pójdzie dobrze uda się nam to jeszcze przed Euro – tłumaczy Beata Urbanowicz, plastyk miejski. - Chcemy wymienić wszystkie wiaty, ale wiemy, że nie uda się nam to za jednym razem – dodaje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze